clock
tour
admin

Álláshirdetés - projektmenedzser

2019.07.12. 11:28

 Mórahalom Városi Önkormányzat állást hirdet projektmenedzser munkakör betöltésére.

 Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye, munkaidő:
Mórahalom Városi Önkormányzat (6782 Mórahalom, Szentháromság tér 1.)
Beosztás: 8 órás munkavégzés

A munkakörhöz tartozó főbb feladatkörök:
- Rábízott projektek teljes körű kezelése

A munkakörhöz tartozó főbb elvárások:
- Középfokú, elsősorban gazdasági, pénzügyi végzettség
- Felhasználói szintű Office ismeretek

Elvárt kompetenciák:
- Határozottság
- Jó szervező és helyzetfelismerő képesség
- Jó kommunikációs készség
- Jó problémamegoldó készség
- Precíz munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- Releváns szakmai tapasztalat, projekttapasztalat
- Felsőfokú, elsősorban gazdasági, menedzsment végzettség
- Angol nyelvtudás

Bérezés:
Megegyezés szerint

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje:
2019. július 21.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton kérjük a szecsihelga@morahalom.hu email címre benyújtani az alábbi dokumentumokat:
- önéletrajz
- motivációs levél

Legfrissebb híreink:

Kocsimúzeum nyílt Mórahalmon

(2020.01.17. 13:47)

 Ünnepélyes keretek között, néptáncosokkal, citerazenével és mézeskalácsból készült lovakkal adták át tegnap Mórahalom legújabb turisztikai látványosságát, a kocsimúzeumot.
Bővebben... ››
V. Molnár Franciska judo emlékverseny

(2020.01.17. 07:51)

 Minden érdeklődőt szeretettel vár a Mórahalmi Judo SE!
Hóban, fagyban sem állhat meg a házszentelés Mórahalmon

(2020.01.17. 07:42)

 Házszentelésre kísértük el Joó Balázst, a Homokhátság esperesét, aki vízkereszttől tavasz végéig 2000 házat keres föl. Benkő Norbert és családja ünneplőbe öltözve várta az alkalmat, ami közös imával és könyörgéssel kezdődött.

További hírek ››