clock
tour
admin

Álláshirdetés - projektmenedzser

2019.07.12. 11:28

 Mórahalom Városi Önkormányzat állást hirdet projektmenedzser munkakör betöltésére.

 Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye, munkaidő:
Mórahalom Városi Önkormányzat (6782 Mórahalom, Szentháromság tér 1.)
Beosztás: 8 órás munkavégzés

A munkakörhöz tartozó főbb feladatkörök:
- Rábízott projektek teljes körű kezelése

A munkakörhöz tartozó főbb elvárások:
- Középfokú, elsősorban gazdasági, pénzügyi végzettség
- Felhasználói szintű Office ismeretek

Elvárt kompetenciák:
- Határozottság
- Jó szervező és helyzetfelismerő képesség
- Jó kommunikációs készség
- Jó problémamegoldó készség
- Precíz munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- Releváns szakmai tapasztalat, projekttapasztalat
- Felsőfokú, elsősorban gazdasági, menedzsment végzettség
- Angol nyelvtudás

Bérezés:
Megegyezés szerint

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje:
2019. július 21.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton kérjük a szecsihelga@morahalom.hu email címre benyújtani az alábbi dokumentumokat:
- önéletrajz
- motivációs levél

Legfrissebb híreink:

Pécsváradi Big Band koncert

(2019.08.23. 12:54)

 A zenekar műsorát a „Ludas Matyi” c. előadása előtt tekinthetik meg a
mórahalmi Patkó Lovas Színházban.
Bővebben... ››
Áramszünet lesz a gyógyfürdőben

(2019.08.23. 12:53)

 Tájékoztatás hálózati munkálatok miatti korlátozott szolgáltatásról a fürdőben.
30 éves születésnapját ünnepli Mórahalom városa

(2019.08.23. 08:12)

 Mórahalom 30 éves várossá nyilvánítása alkalmából augusztus utolsó hétvégéjén háromnapos programsorozattal ünnepel a település. Augusztus 30-án, pénteken 17 órakor a Városháza aulájában megnyílik a Tóth Menyhért emlékkiállítás, 18 órakor pedig az Aranyszöm Rendezvényházban ünnepi ülést tart az Értéktár Bizottság, valamint megnyitják az Értéktár fotókiállítást. 19 órakor a Csík zenekar koncertjét hallgathatják meg a rendezvénysátorban az Aranyszöm udvarán.

További hírek ››