clock
tour
admin

Álláshirdetés - mentor

2019.03.14. 13:31

 A Móra-Partner Foglalkoztatási és Szociális Nonprofit Közhasznú Kft. MENTOR munkakörbe munkatársat keres!

 Főbb feladatok:
• Munkaerőpiaci szolgáltatások nyújtása,
• A mentori tevékenység teljes körű adminisztrációja,
• Kapcsolattartás a hatóságokkal, az ügyfelekkel és a konzorciumi partnerekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú vagy középfokú releváns szociális végzettség (a 30/2000. (IX. 15.) GM rendelet 1. sz. melléklet e) pontja szerint),
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (kiemelten Word, Excel),
• Megbízható, rugalmas személyiség,
• Precizitás,
• Empatikus, ügyfélorientált beállítottság,
• Jó stressztűrő képesség,
• Cselekvőképesség,
• Büntetlen előélet,
• B kategóriás jogosítvány.

Az elbírálásnál előnyt jelent:
• Projekttapasztalat,
• Felsőfokú végzettség,
• 1-3 év igazolható szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye: Mórahalom
Foglalkoztatás jellege: heti 40 óra (teljes munkaidő)
A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Bérezés: megegyezés szerint, útiköltség térítés (Munka Törvénykönyve szerinti szerződés)
Jelentkezését, amely tartalmazza az önéletrajzát és a motivációs levelét Borbás Norbert nevére, a bnorbert@morahalom.hu e-mail címre várjuk.

A jelentkezési határidő: 2019. március 25. 12:00 óráig

Legfrissebb híreink:

Haverok, Buli, Bon-Bon

(2019.03.25. 15:19)

 Musical a legnagyobb Bon-Bon slágerekkel 2019. június 17-én a Patkó Lovas és Szabadtéri színházban!
Bővebben... ››
Gyerekkori álma lett a hivatása: a megye is elismerte Enginé Ábrahám Katalin munkáját

(2019.03.25. 11:40)

 1992 óta tanít Mórahalmon Enginé Ábrahám Katalin, nevéhez fűződik a helyi egyházi iskola megalapítása is, jelenleg itt dolgozik. Azt mondja, tanítónak lenni hivatás, ami csak akkor jó, ha szeretettel csinálják.
Tízet lőtt a Mórahalom!

(2019.03.25. 11:32)

 Újabb gólparádé Mórahalom: ezúttal a Tömökény csapatának gurított 10-et a mórahalmi csapat. A gólkirály jelölt Bokányi Richárd 6 gólig jutott a meccsen.

További hírek ››