clock
tour
admin

Álláshirdetés - mentor

2019.04.30. 07:40

 A Móra-Partner Foglalkoztatási és Szociális Nonprofit Közhasznú Kft. MENTOR munkakörbe munkatársat keres!

Főbb feladatok:
• Munkaerőpiaci szolgáltatások nyújtása,
• A mentori tevékenység teljes körű adminisztrációja,
• Kapcsolattartás a hatóságokkal, az ügyfelekkel és a konzorciumi partnerekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Az alábbi végzettségek valamelyike:
1) egyetemi szintű:
 jogász, orvos, humánszervező, pszichológus, szociálpolitikus vagy szociológus szakképzettség;
 bölcsészettudományi vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség;
 egyetemen vagy főiskolán szerzett tanári végzettség, szociális munkás szakképzettség;
 igazgatásszervező, munkavállalási tanácsadó, munkaügyi kapcsolatok vagy személyügyi szervező szakképzettség;

2) az előzőektől eltérő egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség és:

 munkaügyi, társadalombiztosítási, személyügyi, személyzeti szakképesítés vagy szakirányú továbbképzésben szerzett személyügyi szakigazgatás-szervező szakképzettség;

3) középiskolai végzettség és:
 államilag elismert felsőfokú munkaügyi, felsőfokú személyzeti, felsőfokú személyügyi, felsőfokú társadalombiztosítási, középfokú munkaügyi, középfokú személyügyi, középfokú társadalombiztosítási, szociális ügyintéző vagy szociális asszisztens szakképesítés.

• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (kiemelten Word, Excel),
• Megbízható, rugalmas személyiség,
• Precizitás,
• Empatikus, ügyfélorientált beállítottság,
• Jó stressztűrő képesség,
• Cselekvőképesség,
• Büntetlen előélet,
• B kategóriás jogosítvány.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

• Projekttapasztalat,
• 1-3 év igazolható szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye: Mórahalom
Foglalkoztatás jellege: heti 40 óra (teljes munkaidő)
A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal

Bérezés:
megegyezés szerint, útiköltség térítés (Munka Törvénykönyve szerinti szerződés)

Jelentkezését, amely tartalmazza az önéletrajzát és a motivációs levelét Borbás Norbert nevére, a bnorbert@morahalom.hu e-mail címre várjuk.

Legfrissebb híreink:

Gyermekfürdő gyereknap az Év Fürdőjéban

(2019.05.23. 08:52)

 Az Év Fürdője a gyerekeket köszöntve ingyenes fürdőzést biztosít a 14 év alatti fiatalok számára gyermeknapon.
Május 26-án, vasárnap gyermekfoglalkozásokkal, családi programokkal és szauna felöntésekkel várunk mindenkit a Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdőben.

Bővebben... ››
Új városrész épül Mórahalmon – VIDEÓ

(2019.05.22. 16:11)

 A mórahalmi önkormányzat megbízásából a számos nemzetközi építészeti díjjal kitüntetett természetközeli szálláshelyet, az Artkazalt megvalósító építésziroda egy ökofalu terveit készítette el Spa Falu néven.
Díjugrató verseny

(2019.05.22. 07:48)

 2019. május 26-án a Futó-Dobó Lovasközpontban.

További hírek ››