clock
tour
admin

Álláshirdetés - műszaki munkatárs

2019.06.14. 12:07

 Mórahalom Városi Önkormányzat állást hirdet műszaki munkatárs munkakör betöltésére.

 Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye, munkaidő:
Mórahalom Városi Önkormányzat (6782 Mórahalom, Szentháromság tér 1.)
Beosztás: 8 órás munkavégzés

A munkakörhöz tartozó főbb feladatkörök:

- Rábízott műszaki jellegű feladatok elvégzése

A munkakörhöz tartozó főbb elvárások:

- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű Office ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Elvárt kompetenciák:
- Határozottság
- Jó szervező és helyzetfelismerő képesség
- Jó kommunikációs készség
- Jó problémamegoldó készség, rugalmasság
- Precíz munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- Műszaki végzettség

Bérezés:

Megegyezés szerint

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje:

2019. június 21. 10 óra

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton kérjük a balog@morahalom.hu email címre benyújtani az alábbi dokumentumokat:
- önéletrajz
- motivációs levél

Legfrissebb híreink:

Ünnepi megemlékezés Mórahalmon az ’56-os hősök tiszteletére – Előtte megalakul az új képviselő-testület

(2019.10.17. 10:44)

 Idén is megemlékezést tartanak Mórahalmon az 1956-os forradalom és szabadságharc évfordulója kapcsán október 23-án. A programban ünnepi mise, köszöntő és színházi előadás is lesz. Ezt megelőzően sor kerül az új képviselő-testület alakuló ülésesére is.
Bővebben... ››
Lovas polgárőröket képeztek Mórahalmon

(2019.10.17. 10:38)

 Az OPSZ Lovas Tagozata október 12-én tartotta továbbképzését a lovas polgárőrök számára a mórahalmi Futó-Dobó Lovasközpontban. A képzést Sallay Sándor lovaglótanár és Pénzes Gábor lovas edző tartotta.
2019. október 23. ÜNNEPI MEGEMLÉKEZÉS

(2019.10.16. 11:27)

 MEGHÍVÓ az 1956-os Forradalom és Szabadságharc tiszteletére rendezett ünnepi megemlékezésre
2019. október 23. (szerda)

További hírek ››