Álláshirdetés - műszaki előkészítő

2021.11.25.

Mórahalom Városi Önkormányzat állást hirdet MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ munkakörre.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatkörök:

  • Műszaki előkészítői feladatkör (árajánlatkérések, szerződések készítése)
  • Tervdokumentációk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, észrevételezése,
  • Költségvetések készítése és ellenőrzése,
  • Műszaki dokumentáció naprakészen tartása,
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel és az alvállalkozókkal

Munkakörhöz tartozó főbb elvárások:

  • Műszaki szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Megalapozott szakmai tudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, erős Excel tudás,
  • B kategóriás jogosítvány

Elvárt kompetenciák:

  • Határozottság
  • Jó problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Precíz munkavégzés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- helyi lakos

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. december 09.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton kérjük a allas@morahalom.hu email címre benyújtani az alábbi dokumentumokat:

- önéletrajz

- motivációs levél