Álláshirdetés - recepciós

Az Elixír Hotel keressük új RECEPCIÓS kollégánkat

Szeretsz emberekkel dolgozni?
Jól beszélsz angolul?
Kedveled a szállodák világát?
Lennél egy kiváló csapat tagja?

Ha minden kérdésre IGEN a válaszod, akkor jelentkezz hozzánk és legyél Te is teljes körű "elixíres"!

A fényképes önéletrajzodat a megadott címre várjuk.

Mik lesznek a főbb feladataid?

- Kapcsolattartás a vendégekkel (személyesen, telefonon és e-mail-en keresztül)
- Árajánlatok készítése, kiküldése- Szállásközvetítő rendszerek kezelése
- Foglalások szállodai szoftverben való kezelése
- Vendégek érkeztetése, elutaztatása- Számlázás
- Front Office működésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

Milyen alapvető tulajdonságokat keresünk benned?

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség
- Önálló és csapatban való munkavégzés
- Jó problémamegoldó képesség

Előnyös, ha az alábbi kvalitások közül rendelkezel valamelyikkel:

- Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
- Szállodai recepció vagy értékesítés területén szerzett tapasztalat
- Hostware szállodai szoftver ismerete
- Szerb nyelvismeret

Mit nyersz Te, ha nálunk dolgozol?

- Versenyképes jövedelem és plusz juttatások (cafeteria juttatások)
- Kulturált munkakörnyezet
- Jó kollektíva

Várjuk az önéletrajzos jelentkezésed e-mailben az info@elixirhotel.hu címre!