Álláshirdetés - takarító

Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdő állást hirdet TAKARÍTÓ munkakörre

Főbb feladatok:

  • ­ A fürdő tisztasága és higiéniája érdekében az előírt és napközben szükséges takarítási és fertőtlenítési feladatok elvégzése
  • ­ Keletkezett hulladékok összegyűjtése, kezelése, a közösségi területek tisztán tartása
  • ­ Nap végi zárási, takarítási feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ­ 8 általános iskolai végzettség
  • ­ Megbízhatóság, precizitás
  • ­ Önálló munkavégzés
  • ­ Terhelhetőség, jó fizikai munkabírás

Előnyt jelent:

  • ­ munkakörrel kapcsolatos tapasztalatok
  • ­ angol és/vagy szerb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Stabil, megbízható fizetőképes háttér
  • Bejelentett munkaviszony

Teljes munkaidős foglalkoztatás, 2 műszakos munkarendben, heti 40 órás munkaidővel

Várjuk az önéletrajzos jelentkezésed e-mailben az furdo@morahalom.hu címre!

Igény esetén szálláshely, szolgálati lakás biztosítása!