Álláshirdetés - zöldség nagykereskedő, felvásárló

2021.04.12.

A Homokhátságért Élelmiszeripari Szociális Szövetkezet pályázatot hirdet ZÖLDSÉG NAGYKERESKEDŐ/ FELVÁSÁRLÓ munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

- Beszerzési megrendelések ügyintézése vállalatirányítási rendszerben, a megrendelések nyomon követése a beszállítóktól a raktárig,

- Új piacok felkutatása, kialakítása, árak nyomon követése, árképzés, értékesítési kapcsolatok folyamatos bővítése

- Kereskedelmi tevékenységgel együtt járó adminisztratív teendők

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Zöldség- gyümölcs nagykereskedelemben, beszerzésben szerzett 2 vagy annál több éves tapasztalat (nagyobb áruházláncokkal történő kereskedelem)

- Gazdasági és kereskedelmi folyamatok ismerete (EKÁER)

- B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Mórahalom

A munkakör letölthetőségének időpontja: azonnal

Bérezés: megegyezés szerint

A pályázatok benyújtásának módja:

Önéletrajzát elektronikus úton kérjük a szecsihelga@morahalom.hu email címre benyújtani

Pályázatok benyújtási határideje: 2021. április 22.