Elrajtolt a rájátszás a vármegyei I. osztályban

2023.03.28.

Már a felső- és alsóházban rendeztek meccseket a vármegyei I. osztályban. Előbbiben a Szeged-Csanád GA II. a hajrában múlta felül a Mórahalmot.

Szeged-Csanád Grosics Akadémia II.–Mórahalom 2–0 (0-0)

Szeged, Szent Gellért Fórum, 100 néző. Vezette: Barta Norbert István – jól (Kiss R., Gera).

Szeged-Csanád GA II.: Rodic – Gyuga (Gera, a szünetben), Benyó, Busa (Berta, 89.), Heidrich, Kapic (Tóth P., 56.), Kovács G., Csorba (Ábrahám, 77.), Nagy S., Maronyai, Lestyán. Edző: Andorka Péter.

Mórahalom: Weszelovszky – Tajthy (Császár, 82.), Vajda, Görbe, Holcsik, Baji, Pető (Tóth M., 66.), Fodor (Kiss D., a szünetben), Nagy M., Rádóczi Dán. (Szalai, 78.), Rádóczi Dáv. Edző: Papp Endre.

Gólszerzők: Lestyán (77.), Tóth P. (91.).

Jók: mindenki, ill. mindenki.

Andorka Péter: – Végig kontrolláltuk a mérkőzést. A második félidőre sikerült felőrölni az ellenfél masszív védekezését. Gratulálok a játékosaimnak!

Papp Endre: – Büszke vagyok a csapatomra, öt meghatározó játékosunk hiányzott, akiket 16-18 éves játékosok kiválóan pótoltak. Ellenfelünk irányította a mérkőzést, de csak két beívelés után tudtak gólt szerezni. Gratulálok a fiúknak!